Strona główna Dodaj ofertę Panel administracyjny Kontakt Dzisiaj jest wtorek, 24 kwietnia 2018r. 114 dzień roku.

Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie osobiste i majątkowe do jakichkolwiek elementów Serwisu (tekstowych, graficznych, układu strony, itp.) są zastrzeżone. Serwis oraz wszystkie jego elementy są chronione przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz. U.00.80.904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U.93.47.211 z późn. zm.).
Zdjęcie w banerze: © Photographer: Paulus Rusyanto | Agency: Dreamstime.com

Odpowiedzialność za serwis jest ograniczona wyłącznie do zachowania należytej staranności, umieszczania faktycznych danych oraz utrzymywaniu całości serwisu w należytym porządku. Serwis nie ponosi odpowiedzialności z tytułu opublikowania niezgodnych ze stanem faktycznym informacji przekazanych przez podmioty współpracujące. Nie odpowiada również za treść publikowanych ogłoszeń i reklam.

Polityka prywatności

W celu ochrony i poszanowania prywatności Użytkowników serwisu Morze.Turystyka.pl, dane osobowe oraz dane teleadresowe podawane przez Państwa podczas wypełniania formularza służą jedynie nawiązaniu kontaktu z podmiotem kierującym zapytanie ofertowe lub pytanie i są chronione zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926).

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Online: 101 Copyright © 2006-2018 www.morze.turystyka.pl